Image
Since1952
Nur-Ak Makina

TARİHÇE

 1940' lı yıllarda temelleri atıldı. 1952 yılında resmi olarak iş hayatına başlayan firmamız 70 yılına aşkın deneyimi ile Türkiye tarım aletleri, motorsuz kara araçları ve askeri ekipmanlar sektörlerinin öncü firmalarından biridir. Halen bu kulvarda üretim yapmaktadır.

Firmamız 40'ı aşkın ürünleri  ile sektöründe aranan marka olan sektörümüz, tek çatı altında anahtar teslimi üretim yapmaktadır.

Ürün yelpazesi içinde tarım aletleri ve makineleri römork, vidanjör, karavan, akaryakıt ve su tankerleri ve askeri ekipmanları barındırmaktadır

Firmamız 30 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası kurumlara çok önemli projelere imza atmıştır.

 Türkiye de ve yurt dışında geniş bir bayii ağı ile çalışmaktadır. Faaliyet yürüttüğü bütün  kulvarlarda yürüyüşünü sürdüren NUR-AK MAKİNA ve TOPALAHMET öncü ve yenilikçi yaklaşımı doğrultusunda ileri teknolojinin sunduğu imkanları, üretim süreçlerinde en yüksek düzeye çıkarak üründe hizmet kalitesini daha da arttırmayı  Yurt iki pazarın yanı sıra ihracat yaptığı ülkelerdeki konumunu daha da güçlendirmeyi ön görmektedir.

 Tüm süreçlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, kaliteden ödün vermeden iş yapma anlayışıyla çalışan bir şirket olarak satış sonrası hizmetleriyle de sektöründe fark oluşturmaktadır.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

- ÖZGÜVEN

- GÜVENİRLİK

- ŞEFFAFLIK

- ADALET

- SOSYAL SORUMLULUK

 

VİZYONUMUZ

NUR-AK / TOPALAHMET çalışanları , tedarikçileri ve müşterileri ile birlikte yürümeyi tarım aletleri, motorsuz kara araçları ve askeri ekipmanlar sektöründe bir dünya markası olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti temel olan üretim anlayışı ile Satış ve satış sonrası destekle daima müşteri haklarını koruyarak Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir bilinçle Gücünü çalışanların azim ve desteğinden alarak

 Yurt içi ve yurt dışı pazarında büyümeye devam ederek sektöründe lider olmayı misyon edinmiştir.

 

İHRACATIMIZ

- AZERBEYCAN

- HOLLANDA

- BELÇİKA

- LÜKSENBURG

- ALMANYA

- FRANSA

- IRAK

- UKRAYNA

- GANA

- NİJERYA

- SUDAN

- LİBOTİ

- CEZAYİR

×

Get In Touch

Contact Info

Phone number

(456) 789 10 12

(456) 789 10 15

Email address

demo@gmail.com

indusinfo@gmail.com

Address info

1363-1385 Sunset Blvd Los Angeles