Nesilden nesile Nurak Logo mamülleri ile...
   
 
 
 
Dil
Türkçe English
 
         
   
Firma Profili  
Kurumsal

 

61 yıl önce küçük bir atölyede üretime başlayan firmamız bugün teknolojik yatırımlarla ülke ekonomisine ve istihdamına katkı veren bir kuruluş olmuştur. Ellinin üzerinde üretim yelpazesi ile günden güne büyümekteyiz.


1985 yılından itibaren üretim tesislerimizde teknolojik yenilemeye ağırlık verilmiştir. Yüzyılımızın başında 7000m2 kapalı, 3500 m2açık alana sahip entegre tesislerimizde birçok yeni mamul yapılmaya başlanmıştır. Kuruluşumuzdan  bu yana ağırlıklı üretim kalemimizi  oluşturan Tarım Alet ve Makineleri, Römork ve Su Tankerleri 50 çeşide ulaştırılmış, tip ve tonaj kapasitelerine göre çok farklı amaçlara hizmet eden geniş bir ürün yelpazesi oluşturulmuştur. Bununla beraber Mobil Karavanlar,Askeri amaçlı Kara Araçları ve Askeri Malzemelerde üretim konusuna dahil edilmiştir. Bütün mamullerimiz  seri ve yüksek standartlı üretim otomasyonuna kavuşturulmuştur.

Aynı zamanda yatırımlarımızla tesislerimizde Savunma sanayi araç gereçleri (Askeri amaçlı) imalatı devam etmektedir. Çağı yakalayan teknolojilerimiz ve kalite anlayışından aldığımız güçle sektördeki yabancı firmalarla da rekabet ederek yurtdışında önemli bir pazara ulaşmayı başaran firmamız ihracının 4 önemli bölgeye yaymıştır. Yarım yüzyılı aşkın geçmişimiz ve edindiğimiz tecrübelerimizi ürünlerimize yansıtarak kullanılan malzeme kalitesi ve işçilikteki titiz çalışma sonucu Türk ve Dünya standartlarına uygun üretim yapmaktayız.

 Yurt içinde üretmiş olduğumuz ürünler KALİTE ve GÜVEN sloganlarıyla müşterilerimizin hep yanında olmuş ve sürekli satış sonrası teknik destek sağlayarak müşterilerimize hizmet etmeyi ilke edinmişizdir.

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu Başkanı
İ. Hakkı ECE

 


 

 

 

 

 

 

   
         
   
Copyright 2010 Nur-Ak Makina | Her hakkı Saklıdır.
Nur-Ak Makina Ltd. Şti. bir TOPALAHMET A.Ş. kuruluşudur.